logo
ajax loader
Aktualności

Interzum 2019

Nowe funkcje i nowoczesne formy oświetlenia do mebli.

          W jakim kierunku zmierzają trendy? Jakie rozwiązania sprawdzą się w oświetleniu mebli kuchennych, a jakie w meblach do sypialni? Na te pytania odpowiedzieliśmy prezentując najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Przemysłu Meblowego i Wyposażenia Wnętrz Interzum w Kolonii.

 

 

 

Przykłady zastosowania naszego oświetlenia w meblach.

Globalne trendy takie jak personalizacja, mobilność, czy digitalizacja są coraz bardziej widoczne w życiu ludzi, a wraz z nimi powstają również nowe potrzeby konsumentów w codziennym użytkowaniu produktów. Zaprezentowaliśmy nowe sposoby oświetlenia mebli, które wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających współczesnych użytkowników.

W kategorii lamp do sypialni nowościami, które cieszyły się dużą popularnością są oprawy montowane w zagłówkach tapicerowanych.

 

Jedną z naszych nowości jest linia lamp Silka. Lampy z tej serii odpowiadają na potrzebę posiadania w łóżku zarówno światła funkcjonalnego, dekoracyjnego jak i możliwości naładowania smartfonu. Produkty z tej linii są kolejno rozbudowane o coraz bardziej zaawansowane funkcje. Bazowa wersja lampy Silka posiada możliwość montażu z przodu, z tyłu i boku zagłówka. Silka USB posiada dodatkowo funkcję ładowarki. Silka COM to z kolei wersja rozbudowana o funkcję ładowarki i dwóch oddzielnych sposobów świecenia. Górna część posiada silniejsze światło i możliwość kierowania lampy w dowolnym kierunku. Dolna natomiast, daje subtelny efekt świetlny i zapalana jest za pomocą intuicyjnego włącznika dotykowego.

Kolejny aspekt to mobilność i digitalizacja, które wkraczają z coraz większą siłą do naszych domów. Telefon stał się jednym z najbardziej podręcznych narzędzi i pełni ważną rolę w funkcjonowaniu każdego z nas. Jesteśmy obecnie w stałym łączu ze światem, a odległość nie jest już przeszkodą w komunikacji z innymi. Jest jeden warunek - smartfon, którym się posługujemy musi być naładowany ;)

Ładowarka indukcyjna to możliwość naładowania telefonu bezprzewodowo. W produkcie zaproponowaliśmy dwa warianty. Wersję mobilną oraz z możliwością zamocowania na stałe, na przykład do stolika nocnego lub w innych meblach.

 

Widocznym trendem staje się również personalizacja, czyli produkty szyte na miarę użytkownika. A w związku z tym meble i światło zaprojektowane zgodnie z własnymi upodobaniami. Profil Neon 5x13 Flex pozwala na kreowanie dowolnych kształtów w płycie meblowej i rozświetlenie mebla w kreatywny sposób.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne odwiedziny i zainteresowanie naszymi produktami.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeżeli wyrażasz zgodę kliknij w przycisk